logo

Par uzņēmumu

SIA "LV System Service"

О комании LV System Service

Kopš 2013. gada SIA “LV System Service”, attīstoties no maza uzņēmuma, ir kļuvis par ievērojamu farmācijas produktu izplatītāju slimnīcu tirgus segmentā. Jāatzīst, ka kļūt par uzņēmumu, kas pelnīti bauda autoritāti un partneru un klientu atzinību, nebija viegli. Pirmkārt, tas kļuva iespējams, pateicoties vienkāršai biznesa idejai, kas, izteikta vārdos, raksturo katra uzņēmuma darbinieka galveno darbības principu – “Darīt vairāk!”.

Katru dienu un katra mūsu klienta un partnera labā mēs darām vairāk, nekā no mums sagaida. Principam “Darīt vairāk!” savā darbā seko arī uzņēmuma vadība attiecībā pret darbiniekiem – pienācīgas atlīdzības paketes, korporatīvās apmācības programmas, iespējas nepārtraukti profesionāli pilnveidoties. Daudzus inovatīvus projektus farmācijas tirgū izdevies realizēt, pateicoties sinerģijai ar mūsu pastāvīgajiem sadarbības partneriem. SIA “LV Systems Service” zāļu piegādes ģeogrāfiskais pārklājums ietver visu pasauli – ASV, Vāciju, Franciju, Japānu, Nīderlandi, Zviedriju un citas valstis.

Ilgtermiņa partnerattiecības ar kompānijām – ārstniecības preparātu ražotājām –, kuras jau vairākus gadus ieņem nozares līdera pozīcijas, kā “Abbott”, “Astellas”, “Baxalta”, “Octapharma”, “Pfizer”, “Takeda”, ir vislabākā konstruktīvas sadarbības un abpusēji izdevīgu attiecību garantija.