Skip to content
SIA “LV System Service” ir starptautisks izplatītājs, kurš strādā ar cilvēkiem paredzētiem ārstnieciskajiem līdzekļiem, kā arī preparātiem veterinārijai. Mūsu uzņēmums piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, kas saistīti ar medikamentu izplatīšanu, arī eksportu, to uzglabāšanu un loģistiku, tai skaitā “aukstuma ķēdes” režīmā. Mūsu uzņēmuma pārstāvniecības Armēnijā, Baltkrievijā un Gruzijā ļauj mums sniegt mūsu partneriem papildu pakalpojumus, piemēram, medicīnas popularizēšanu un reklāmu, pakalpojumus reģistrācijas un farmakovigilances jomā. Uzņēmumam ir partneru tīkls vairākos citos tirgos.
Kopš 2013. gada uzņēmuma galvenā mītne atrodas Rīgā, Latvijā. SIA “LV System Service” portfeļa produktu iezīme ir fokuss uz oriģinālajiem preparātiem, ko izmanto augsto tehnoloģiju medicīnas jomās. ES licence ļauj strādāt ar specifiskām medikamentu kategorijām, piemēram, radiofarmaceitiskajiem produktiem, narkotiskajiem un psihotropajiem preparātiem, imunoloģiskajiem preparātiem un medikamentiem, kuri ir izgatavoti no asins plazmas.
Daudzus farmācijas tirgum inovatīvus projektus ir izdevies realizēt, pateicoties sinerģiskai mijiedarbībai ar mūsu pastāvīgajiem biznesa partneriem. SIA “LV System Service” portfeļa ārstniecisko līdzekļu piegādes ģeogrāfija aptver visu pasauli – ASV, Vāciju, Franciju, Japānu, Nīderlandi, Zviedriju u.c.
Ilgstoša partnerība ar tādiem zāļu ražošanas uzņēmumiem, kuri jau daudzus gadus ir starp nozares līderiem, piemēram, “Astellas”, “General Electric”, “Octapharma”, “Pfizer”, “Takeda”, ir labākā garantija konstruktīvai sadarbībai un abpusēji izdevīgām attiecībām.
Saskaņā ar Ministru kabineta 2007.gada 26.jūnija noteikumu Nr.416 “Zāļu izplatīšanas un kvalitātes kontroles kārtība” 17.1 apakšpunkta prasībām, SIA “LV System Service” zāļu lieltirgotava nodrošina savā tīmekļa vietnē sabiedrībai viegli pieejamu informāciju par izplatāmām zālēm un to cenām.
Pašlaik SIA “LV System Service” zāļu lieltirgotava neizplata zāles Latvijas teritorijā.